skip to Main Content

Kas mēs esam un ko mēs darām

MATEOS SIA ir pakalpojumu uzņēmums, kas specializējas būvprojektu kompleksā apgādē ar nepieciešamajiem materiāliem.

Mēs piedāvājam pilnu materiālu klāstu, kas nepieciešami ne tikai lielu, bet arī mazu objektu celtniecībai, kā arī telpu remontam un apdarei:

  • GKL,
  • sausie maisījumi,
  • siltums un hidroizolācija,
  • krāsas un celtniecības ķimikālijas,
  • piekaramie griesti un grīdas segumi,
  • pamatpozīcijas santehnikā
  • palīgmateriāli un instrumenti.

Mēs esam populārāko celtniecības materiālu zīmolu tiešie piegādātāji, kas nozīmē, ka varam tiem piedāvāt viszemākās cenas.

Mēs vadām savus klientus no pieteikuma saņemšanas brīža līdz preču nosūtīšanai. Visu šo laiku jūsu pasūtījumu uzraudzīs  menedžeris, Jūsu personīgais konsultants. Ar tā palīdzību Jūs varēsiet izvēlēties pareizo materiālu savam būvējamajam objektam, kas pilnībā atbilst izvirzītajiem uzdevumiem un Jūsu cerībām attiecībā uz cenu un kvalitāti.

To ko mēs  darām, mēs  darām labi!

Mēs apzinīgi pieņemam un izpildām ienākošos pasūtījumus par viszemākajām cenām un par visu pieprasīto nomenklatūru, neizsvītrojot «neērtos» nelielos daudzumus, retas preces un materiālus, kas nav noliktavā.

Mēs nekavējoties piegādājam celtniecības materiālus un instrumentus objektiem, palīgmateriālus, piederumus, stiprinājumus un rokas instrumentus — mēs piegādājam Jums visu nepieciešamo jebkurā apjomā un daudzumā.

Mēs ejam “pretīm” klientiem, individuāli risinām katru problēmu. Mūsu pastāvīgajiem klientiem ir iespējams nosūtīt preces ar atliktu maksājumu, jo saprotam, cik svarīgi ir nepārtraukt darbu pat uz dažām stundām.

Mēs esam oficiāli celtniecības materiālu piegādātāji

Būvniecības iepirkumu centrs ir oficiālais piegādātājs lielākajiem Eiropas Sevienības  augstas kvalitātes celtniecības un apdares materiālu ražotājiem. Mēs piedāvājam minimālās cenas visām precēm, ciktāl to ļauj ražotājs.

Mūsu klienti

Mēs strādājam gan ar būvniecības uzņēmumiem, gan ar individuāliem būvniekiem. Mums ir svarīgi Jums palīdzēt būvniecības un apdares materiālu izvēles, iegādes un piegādes posmā. Esam kopā ar Jums pasutījuma  veidošanas procesā. Mēs rūpīgi  noskaidrosim visas detaļas, izvēlēsimies nepieciešamo, ieteiksim labāko kvalitātes un cenas ziņā.

Pateicoties personiskai pieejai, jūs būsiet pārliecināti, ka nepieciešamās konfigurācijas celtniecības materiāli, pienācīgā kvalitātā un savlaicīgi tiks nosūtīti uz būvlaukumu.

 

 

Tagad, kad jūs par mums zināt, varbūt jums vajadzētu mūs satikt

Back To Top
×Close search
Поиск